Microsoft Çözümleri

Microsoft Çözümleri

Microsoft Çözümleri
 Kurulduğu günden bu yana kişilerin ve kurumların gerçek potansiyellerini ortaya çıkaran yazılımlarıyla insanları ‘her zaman, her yerden ve her cihazdan’ bilgiyle buluşturan Microsoft Türkiye, 10 bini aşkın bilişim şirketinden oluşan ekosistemiyle Türkiye’nin bilişim gücü olmaya devam ediyor.


Microsoft Azure


Microsoft Azure, daha hızlı hareket etmeye, daha fazlasını başarmaya ve tasarruf etmeye yönelik analiz, işlem, veritabanı, mobil, ağ, depolama ve web gibi tümleşik bulut hizmetlerinin giderek büyüyen bir koleksiyonudur.

Office 365


Office 365’te her zaman güncel ve hemen her yerden erişilebilir durumda, tanıdığınız uygulamalar vardır. Her zaman Word, Excel, PowerPoint ve diğer uygulamaların en son özelliklerini kullanabilir, otomatik update ile daima güncel kalabilirsiniz. İster çevrimiçi, ister çevrimdışı ister masanızdan ister yolculukta çalışabilir, Office 365 ile daima kapsama alanı içerisinde olabilirsiniz. Üstelik düşük ön ödemeler, daha düşük BT maliyetleri, gerektiğinde kullanıcı ve hizmet ekleyebilme esnekliği ile…

Gerek duyduğunuz her zaman ve her yerde Office


Office’i PC veya Mac’inize, hareket halindeyken kullanmak için tablet ve akıllı telefonlarınıza yükleyin; bu ikisi arasındaki her yerde kullanmak içinse web’denOffice Online’ı kullanın.


Office ile birlikte çalışın


Bildiğiniz ve güvendiğiniz tam Office uygulamalarıyla kusursuz görünen belgeler oluşturun ve bu belgeleri buluta kaydedin, daha sonra da Office Online’ı kullanarak bunları düzenleyin ve ekibinizle birlikte gerçek zamanlı olarak iş birliği yapın.


Office, size odaklanır


Belgelerinizin, tercihlerinizin ve diğer ayarlarınızın PC, tablet, telefon veya web’de sizi takip etmesi ve her zaman kaldığınız yerden devam edebilmek için Office’te oturum açmanız yeterlidir.

Microsoft SAM

SAM (Yazılım Varlık Yönetimi)
Yazılım lisansları da birer varlık ve yatırımdır ve buna göre yönetilmelidir. SAM, kurumunuz büyürken maliyetleri kontrol altına almanızı ve yatırımlarınızı optimize etmenizi sağlar.


Yazılım Varlık Yönetimi (SAM)

kurumunuz bütününde ve yazılımların yaşam döngüsünün tüm aşamaları boyunca maliyetleri kontrol etmenizi ve yazılım yatırımlarını optimize etmenizi sağlayan, sektördeki en iyi uygulamalardandır. Sürekli bir planla yönetilen SAM, nelere sahip olduğunuzu, bunların nerede çalıştığını ve fazlalık bulunup bulunmadığını tespit etmenizi kolaylaştırır. Düzgün uygulanan bir SAM planı, maliyetleri azaltmanızı, güvenlik ve uyumluluğu geliştirmenizi ve gelecekteki yazılım gereksinimlerini öngörmenizi sağlar. SAM ayrıca, BT projelerine ilişkili maliyetleri ve avantajları da doğru bir şekilde kaydetmenizi sağlayarak, kurumunuza bir rekabet avantajı sunar.

System Center 2012 R2
Şirket içi, hizmet sağlayıcısı ve Azure ortamlarında modern yönetim imkanı

System Center, kullanıma hazır izleme, sağlama, yapılandırma, otomasyon, koruma ve self servis özellikleriyle müşterilerinin birleşik bir veri merkezi yönetimi deneyimine sahip olmasına yardımcı olur. Artık System Center olanaklarını Microsoft Operations Management Suite (OMS) ile genişleterek hem geleneksel hem de modern uygulamaları kolaylıkla yönetmenize yardımcı olacak, buluttan ilham alan ve platformdan bağımsız bir çözüm sağlayabilirsiniz.

Avantajlar


Şirket içi, hizmet sağlayıcısı ve Microsoft Azure ortamlarında birleştirilmiş yönetim imkanı sunan System Center ile Microsoft Bulut Platformu’nu kullanabilirsiniz.

Uygulama Odaklı


Ayrıntılı öngörüler ve tanılama araçlarıyla sektörünüze yönelik öngörülebilir uygulama SLA’lar sunun. Tutarlı şablonlar kullanarak iş yüklerinizi daha hızlı ve sürekli olarak sağlayın. Uygulama sağlayıcılarınıza bulutlar arası birleştirilmiş bir self servis görünümü sağlayın.

Kurumsal Düzey


Veri merkezi ve bulut ortamları için sınıfında en iyi yönetimi sunun. Birinci taraf Microsoft iş yükleri için performans ve kullanılabilirliği optimize edin. Güçlü heterojen veri merkezi desteği, kapsamlı depolama ve ağ yönetimi ile birden çok hiper yönetici desteğini ve Linux desteğini içerir.

Basit ve Hesaplı


Sorunsuz işlemler sunmak için tamamen optimize edilmiş tam bir yönetim çözümü parmaklarınızın ucunda. Ayrıntılı altyapı yönetimiyle önemli iş yüklerinizin maliyetini ve performansını optimize edin. Veri merkezinizi hesaplı ve öngörülebilir bir biçimde yönetmeniz için genişletilebilir otomasyon ve tümleştirme.

Buluta Bağlı
Bulutun gücüyle System Center özelliklerinizi sorunsuz bir şekilde genişletin ve tüm altyapının tümleşik bir görünümünü elde edin. Operasyon ekiplerinizin neredeyse tüm Windows Server kaynaklarındaki günlük verilerini toplamasını, depolamasını ve çözümlemesini sağlayın. Kolaylaştırılmış felaketten kurtarma ve bulutla tümleştirilmiş güvenilir yedeklemeyle uygulamalarınızı koruyun ve kurtarın.

Windows Server


Windows Server 2016 ile güvenliğinizi artırın

Güvenlik ihlallerine karşı daha fazla koruma sağlamak için işletim sistemine yerleşik yeni koruma katmanlarından yararlanın. Kötü amaçlı saldırıları engellemeye ve sanal makine, uygulama ve verilerinizin güvenliğini artırmaya yardımcı olun.

Güvenlikten ödün vermeden sanallaştırın

Güvenlik ihlali bulunan bir dokudaki sanal makinelerinizi korumanın yanı sıra uyumluluğunuzu artırmak için Korumalı Sanal Makineleri kullanın. Korumalı Sanal Makineler, BitLocker ile şifrelenir ve sistem durumu iyi olan ana bilgisayarlarda barındırılır ve çalıştırılır.