Image

Lisanslama Danışmanlığı

Günümüz bilişim dünyasında, son kullanıcı cihazlarının ana fonksiyonlarının sağlanmasından, büyük ve karmaşık sistemlerin düzenlenmesi, sanallaştırılması, yedeklenmesi, replikasyonu, paylaşıma açılması, optimize edilmesi, güvenliğin sağlanması, doküman yönetimi, müşteri ilişkileri yönetimi gibi pek çok alanda farklı marka ve özellikte lisanslar kullanılmaktadır.

Doğru lisanslama, kurumlarda toplam maliyetleri ve verimliliği doğrudan etkileyen temel unsurlardan biridir.

Kullanılan yazılımların doğru biçimde lisanslanması ile bütçelerin en verimli şekilde kullanılması, envanterin doğru yönetimi ve iş süreçlerinde en yüksek oranda iyileştirme sağlanabilmektedir.

BTEXPER olarak kurumlara, kaynaklardan ve teknoloji yatırımlarından maksimum oranda dönüş elde edebilmeleri ve en efektif çalışma standartlarının oluşturulması için kurumların ihtiyaçlarına özel marka bağımsız lisanslama danışmanlık hizmetleri vermekteyiz.

İhtiyaçlara yönelik olarak pozisyonlanacak yazılım ürünlerinin tedariği, kurulum ve entegrasyonu, yaygınlaştırma, yükseltme ve bakım hizmetleri ile operasyonel süreçlerde iyileştirme ve geliştirme sağlayarak müşteri memnuniyetinin en üst seviyede ve kalıcı olmasını hedefliyoruz.